• Zamówienia telefoniczne

Zamówienia telefoniczne

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie chcesz dokonywać zamówienia za pośrednictwem naszej strony internetowej, możesz złożyć zamówienie przez telefon lub jeszcze prościej poprzez SMS.

Wystarczy zadzwonić lub wysłać SMS na numer 698 350 662. Nasi konsultanci udzielą wszelkich informacji oraz przyjmą Twoje zamówienie.

Przygotuj się!

  • Podczas rozmowy zostaniesz poproszony o dane adresoweformę dostawy oraz numer telefonu (opcjonalnie e-mail), a także o symbol lub nazwy zamawianych produktów.
  • Kody produktów znajdują sie pod ceną w karcie produktu na stronie sklepu.
  • Zamawiać możesz od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8-17:00.

W przypadku wyboru zamówienia składanego telefonicznie lub SMS Opiekun Państwa zamówienia, czyli osoba u której złożą Państwo zamówienie przez telefon, przygotuje specjalnie dla Państwa zamówienie składające się z wybranych przez Państwa produktów, a w celu akceptacji zamówienia i zapoznania się z treścią Regulaminu Sklepu i Polityki prywatności sklepu prześle na podany adres e-mailowy link aktywujący zamówienie. W przypadku braku adresu e-mail zarówno Regulamin Sklepu, jak i Polityka prywatności zostaną wysłane w wersji drukowanej na adres korespondencyjny podany w zamówieniu.

Akceptacja  zamówienia utworzonego telefonicznie lub poprzez SMS równoznaczna jest z akceptacją regulaminu sklepu. Jest to niezbędny krok w trakcie złożenia zamówienia w naszym sklepie. Dopiero po akceptacji zamówienia staje się ono pełnym zamówieniem gotowym do realizacji przez nas sklep.