• Dostawa

WYSYŁKA I DOSTAWA   

Towar wysyłamy za pomocą:

- kurier: 12,00 zł

- kurier pobranie - 15,00 zł

- Paczkomaty InPost - 9,00 zł

Termin realizacji zamówienia.

Jest on uzależniony jest od dostępności produktów, które chcesz zakupić. Na stronie produktu, pod ceną są podane informację o terminie realizacji zamówienia. Zawsze dokładamy wszelkich starań aby przesyłka dotarła do klienta szybko, sprawnie oraz bezpiecznie. Przypominamy jednak, że klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki podczas odbioru w obecności kuriera. Jeśli podczas odbioru stwierdzono uszkodzenie przesyłki i tym samym jej zawartości należy poinformować o tym kuriera doręczającego paczkę oraz sporządzić u kuriera stosowny protokół.

Śledzenie przesyłek. Kiedy przesyłka zostanie spakowana i odebrana przez Kuriera, możesz sprawdzić w jakim miejscu się znajduje. W tym celu dostaniesz odpowiednią informację od nas bądź firmy przewozowej. Jeżeli przesyłka nie została doręczona w wyznaczonym terminie, skontaktuj się z nami. Postaramy się pomóc w wyjaśnieniu tej sytuacji. Wcześniej, warto skontaktować się z firmą kurierską która doręcza paczkę, ponieważ być może zamówienie jest już w drodze.   

ODBIÓR OSOBISTY ZAMÓWIEŃ.

Ze względu na internetowy charakter prowadzenia działalności, na chwilę obecną, nie ma możliwości odbioru osobistego zamówienia.  Towary NIE SĄ wysyłane z Skierniewic, ale z naszego magazynu.

 

PŁATNOŚĆ   

Za towar można zapłacić zarówno przy odbiorze kurierowi jak i z góry na konto klasycznym przelewem lub - najwygodniej i najszybciej - poprzez PayU. Po zalicytowaniu prosimy o określenie formy płatności. W tytule przelewu należy podać numer zamówienia.